Plantillas Arbitrales 2021/2022

Plantillas Arbitrales 2021/2022

 

DIVISION HONOR ÉLITE:

MONJO ORTEGA, DAVID 

ARCOS ADEVA, ALFREDO

 

DIVISION HONOR PLATA:

MONJO ORTEGA, JORGE

GUTIERREZ SOBRINO, OSCAR

PEREZ GONZALEZ, ENRIQUE

DIAZ FLORES CALCERRADA, LUIS

MONTERO SUAREZ, MAURO

GARCIA CAMINO, OSCAR

 

PRIMERA NACIONAL:

HERNANDEZ LARA, JOSE LUIS

LOPEZ GONZALEZ, JORGE

RODRIGUEZ SANCHEZ, CARLOS

ALONSO HERRERO, SAMUEL

FERNANDEZ GARCIA, BERNARDINO

RODRIGUEZ DIAZ, RAUL

RUBIO DIAZ, IGNACIO

CID MATEOS, JON

RODRIGUEZ MORENO, ADRIAN

BRACAMONTE MORCILLO, JOSE ANTONIO

MORA FERNANDEZ, AGUSTIN

MARTIN GONZALEZ, SERGIO

JULIA MARTINEZ, CARLOS

CARPEÑO GONZALEZ, ALEJANDRO

 

GRUPO (1)

MOMPRADE DORADO, JOAQUIN                    

NOVILLO CALLEJA, JOSE MARIA

LOPEZ LOZANO, JUAN

PACHECO ALVARADO, ANTONIO

AXANCIU, GHEORGE

SORIANO GIL, DAVID

MONTSERRAT CEBRIAN, DAVID

MUÑOZ DIAZ, EFREN

SASTRE MANCHADO, EDUARDO       

GONZALO CHAMORRO, RUBEN

GIL BENAVENTE, PEDRO

GIL GARCIA, MERCEDES

TUHAMI KADDUR, LAYACHI

VALCARCEL CANTUA, VICTOR

RODRIGUEZ REDONDO, JOSE

GARDON TEIXEIRA, MIGUEL

PINTO ALVAREZ, CARLOS

DIAZ FERNANDEZ, FRANCISCO JAVIER

LOBO PARRA, MANUEL

 

GRUPO (2)

RUIZ GONZALEZ, ALEJANDRA

CIEZA RODRIGUEZ, ANDREA

GIL GIL, CRISTINA

GIL GIL, RAFAEL

GONZALEZ MANZANO, AARON

SANCHEZ CABALLERO, RUBEN

CALDERON JIMENEZ, ALEJANDRO (G.S.A)

HERRERA ROJAS, JOSE (G.S.A)

GUZMAN ALVAREZ, DAVID

CASTAÑO CEPEDA, MARCO

MORENO GONZALEZ, ALFONSO (G.S.A)

INDIANO GALLARDO, MIGUEL ANGEL (G.S.A)

FERRERO SANCHEZ, LUIS FERNANDO

LLAVONA PASTOR, JACOBO

MORACHO BLANCO, ADRIAN

MATA BENITO, ALBERTO

ROLDAN BARRANCO, ROCIO

JIMENEZ GARCIA, VIRGINIA

POVEDANO DOMINGUEZ, PAULA

MORENO VALLADARES, SERGIO

BERMEJO MINGUEZ, JAVIER

TAPIAS FERNANDEZ, MARTA

BAOS LEON, REBECA

RAMOS ARROYO, PABLO

FERNANDEZ GARCIA, DAVID JUAN

BOHOYO CORRALES, FELIPE

LOPEZ GOMEZ, MARTA

ESTEBAN MARCIEL, CLARA

SERNA GOMEZ, ALVARO

PEDROSA RUIZ, ALICIA

 

ESCUELA

NAVARRO GOMEZ, MARIA

PAREDES SANCHEZ, ALBA

RIVAS JIMENEZ, RAQUEL

GONZALEZ MANZANO, ADRIAN

DRIAA DAOUD, MARIAM

VALENTINA DEL SOLAR PIÑAS, ANA ALEJANDRA

CORTES DE GREGORIO, LAURA

DE GREGORIO GARCIA, TERESA

LOBO ANDRES, VICTOR

ARELLANO FALCON, MIGUEL ANGEL

ZOUININA RECIO, SORAYA

DE GREGORIO GARCIA, ANA BELEN

ROLDAN BARRANCO, SERGIO

RODRIGUEZ ROMERA, CARLOS

CABALLERO MESAS, FERNANDO

GUTIERREZ GUTIERREZ, ARIANA

ARRABAL PEREZ, ISABEL

GUTIERREZ SALVADOR, MIGUEL

CARRASCO MANSO, ADRIAN

ABAD MORALES, JESUS

LIRIA CHACON, JOEL

AUSIN GARCIA, ADRIAN

PASPUEL SABANDO, GABRIEL ELOY

DE LA CALLE LOPEZ, ALVARO

GARCIA BELLAVISTA, DANIEL

RIAÑO RUFILANCHA, CARLOS EDUARDO

MARTINEZ ALCOLEA, MIGUEL

PASCUAL GELDE, CARLOS

MARTIN GONZALEZ, MARCOS

GONZALEZ ORTEGO, FERNANDO

PEREZ BENITEZ, GONZALO

ALARCON DALMASO, LUCIA

DALMASO, ELEONORA

MEES JIMENEZ, OSCAR

SANCHEZ ALVAREZ, ALEJANDRO

BARROSO SIOMCOV, SERGIO

SANCHEZ GUTIERREZ, NAIARA

PEREZ HOLGADO, CLAUDIA

ZAMORANO RUCKA, AYTHAMI MIKOLAJ

ESTEBAN GOMBERT, LAURA

ROMERO RECUERO, MARCOS

FERNANDEZ GOMEZ, CHRISTIAN

BENZO TOURIÑO, AGUSTIN ESTEBAN

BENZO TOURIÑO, SABRINA ELISA

MORENO IRAOLA, RICARDO

OLIVA VERA, NEREA

JIMENEZ DIAZ, JOSE ADRIAN